Sadece Ad Soyad İle TC Kimlik No Öğrenme (Birinin TC sini Bulma)

Sadece Ad Soyad İle TC Kimlik No Öğrenme (Birinin TC sini Bulma)

Sadece Ad Soyad İle TC Kimlik No Öğrenme ve birinin TC sini bulma, her ne kadar zor olsa da mümkündür. Ancak bu bilgilerin 3. Şahıslarla paylaşılması ya da kullanılması, yasal olarak hapis cezasıyla sonuçlanır. Eğer ad soyad yazarak TC Kimlik no bulmak istiyorsanız, kullanabileceğiniz bazı siteler bulunmaktadır. Günümüzde internette konu ile alakalı aratılan en çok konular ise şu şekildedir;

 • Sadece Ad Soyad İle TC Kimlik No Öğrenme Hack
 • Birinin TC Sini Bulma
 • MERNİS T.C. SORGULAMA
 • İsimden Tc Bulma Programı
 • Ad Soyaddan TC Bulma Discord
 • T.C. No Öğrenme
 • Sadece Ad Soyad İle TC Kimlik No Öğrenme Programi
 • TC Bulma Paneli

Ancak bu yöntemlerin tamamı yasal olmadığı için, kesinlikle kullanılması ve araştırılması dahi tavsiye edilmez. Bu içeriğimizde yasal yollardan ve devletin sunduğu imkanlardan yararlanarak nasıl sorgulama yapabileceğinizi anlatacağım. Peki, birinin TC sini bulma nasıl yapılır? Elbette ki, teknoloji faydalarından yararlanarak bulunur.

Sadece Ad Soyad İle TC Kimlik No Öğrenme Yöntemi

İsim soyisim ile TC Kimlik numarası öğrenmek istiyorsanız, ilk olarak kişinin kimlikte yazdığı gibi ismini ve soyismini bilmeniz zorunludur. Üstelik bu vereceğimiz yöntemle sadece Türkiye vatandaşı değil, yabancı kişileri de kolaylıkla sorgulayabilirsiniz.

Eğer kişinin soyadını bilmiyorsanız, doğum tarihini bilmeniz zorunlu olacaktır. Sadece Ad Soyad İle TC Kimlik No Öğrenmek için aşağıdaki adımları sırasıyla mutlaka uygulamalısınız.

 • İlk olarak buraya tıklayın ve birinin TC sini bulmak için ilgili siteye ulaşın.
 • Siteye giriş yaptıktan sonra, ekranda yer alan İsim ve soyisim alanlarını doğru şekilde doldurun.
 • Kişinin doğum tarihini yazarak, doğrula butonuna tıklayın.
 • Açılan ekranda sorguladığınız kişinin TC Kimlik numarası ve kişisel bilgileri yer alacaktır.
İLGİNİ ÇEKEBİLİR:  Kısıtlı Hesap Hikayeyi Görür Mü?

Ancak bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli husus, bilgileri kimseyle paylaşmamanızdır. Zira Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre bu bilgilerin 3. Kişilerle paylaşılması yasaktır. Sadece Ad Soyad İle TC Kimlik No Öğrenme işlemini gösterdiğimiz şekilde yapabilirsiniz.

Birinin TC Sini Bulma Yöntemleri

Birinin TC Sini Bulma Yöntemleri, yukarıda sıralandığı gibidir. Bunun yanı sıra her ne kadar yasal olmayan yöntemler bulunsa da, kesinlikle tavsiye edilmemektedir. Bu işi yapan kişiler, sizin bilgilerinizi de çalarak paylaşabilir. Bu nedenle uzak durmak, sizin için en sağlıklısı olacaktır.

Sadece Ad Soyad İle TC Kimlik No Öğrenme Yasal Mı?

Evet, gösterdiğimiz şekilde yaparsanız Sadece Ad Soyad İle TC Kimlik No Öğrenme yasaldır. Ancak Birinin TC sini bulma için yasal olmayan yerleri tercih etmeniz yasal olmayacaktır.

Sadece Ad Soyad İle TC Kimlik No Öğrenme (Birinin TC sini Bulma)
Sadece Ad Soyad İle TC Kimlik No Öğrenme (Birinin TC sini Bulma)

İsimden TC Bulma Programı Var Mı?

İsimden TC bulma programı diye paylaşılan yazılımlar, virüs içeriklidir. Kurulan bilgisayarı ele geçirerek, siz fark etmeden bilgileri çalmaktadır. Oyun şifreleri, mesajlaşmalar, arama geçmişi ve diğer tüm bilgiler, programı yazan kişiye aktarılır. Bu nedenle TC bulma paneli gibi platformlardan da programlardan da uzak durmalısınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Ad soyad ile TC bulunur mu?

Evet, ad soyad ile tc bulunmaktadır. Bunun için önerdiğimiz siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Bir kişinin T.C. Kimlik Numarası nasıl bulunur?

Birinin TC sini bulmak için, resmi internet sitelerini kullanabilirsiniz. Diğer platformları kullanmanız tavsiye edilmemektedir.

Kardeşimin TC kimlik numarasını nasıl bulurum?

Aile bireylerinizin kimlik bilgilerini E-Devlet üzerinden bulabilirsiniz.

Çalınan kimlik bilgileri hangi sitede?

Çalınan kimlik bilgileri yasal olmayan bazı sitelerde paylaşılmıştır. Ancak dosya içerisine virüs gibi yazılımlar yüklendiği için, kesinlikle indirilmemelidir.
Avatar

Ben Arin. Profesyonel içerik üreticisiyim. Sitede yer alan tüm yazılar araştırma sonucunda en doğru ve güncel bilgilerin sentezlenmesiyle oluşturulmakta. Benimle iletişime geçmek için yorum bölümünü ya da iletişim sayfasında yer alan bilgileri kullanabilirsiniz.

 • Toplam 39 Yazı
 • Toplam 5 Yorum
Benzer Yazılar

Kürtçe PUBG İsimleri

Teknoloji 1 ay önce

Kürtçe PUBG İsimleri 2024 yılında oyuncular tarafından araştırılan konular arasındadır. Kürtçe Şekilli Nickler ve kullanıcı adları için aşağıda yer alan listemizi inceleyebilirsiniz. Sizler için daha önce kullanılmayan ve eşsiz olan Kürtçe PUBG İsimleri listelendi. Kolaylıkla kopyalayabilir ve oyundaki alana yapıştırarak kullanabilirsiniz. Sizler için Kürtçe PUBG İsimleri için Şekilli Nickler ve sade kullanıcı adları oluşturduk! Pubg Mobile Adam Görme Hilesi Apk başlıklı yazımız da ilginizi çekebilir. İçindekiler1 Kürtçe Oyun Nickleri2 Kürtçe Şekilli Nickler3 Kürtçe PUBG İsimleri4 Kürtçe Nickler Kürtçe Oyun Nickleri Kürtçe oyun nickleri, genellikle derin anlamlara sahiptir. Anlamını da yazdığımız bu Kürtçe Kullanıcı Adları, hesabınızın daha ilgi çekici ve profesyonel görünmesini sağlayacaktır. Genellikle isimlerin tercih edildiği kullanıcı adları, zaman zaman anlamlı kelimelerle de oluşturulabiliyor. Kürtçe Oyun Nickleri Anlamı Berxvedan Direniş Kurdê bê naw İsimsiz Kürt Bargiran Yükü Ağır Nêçîrvan Avcı Serhıldan Jiyanê Hayata İsyan Brîndar Yaralı Hevale Heja Değerli Dost Kürtçe PUBG İsimleri Kürtçe Şekilli Nickler Kürtçe Şekilli Nickler, Kürtçe […]

Kullanılmamış Karekod – Oluşturma Yöntemleri [Ücretsiz]

Teknoloji 4 ay önce

Kullanılmamış Karekod, 0 içerik barındıran tamamen temiz kodlardır. Dilerseniz bu kodlar içerisine istediğiniz linki, bilgiyi ya da herhangi bir fotoğrafı ekleyebilirsiniz. Bu işlemler ücretsiz şekilde göstereceğimiz site üzerinden yapılabilmektedir. Ayrıca yine isterseniz dijital ya da NFC baskı yaptırarak uzaktan okutulmasını da sağlayabilirsiniz. Kullanılmamış Karekodlar ayrıca tek kullanımlık da olabilmektedir. Bu istek tamamen sizin beklentilerinize ya da yapmak istediğiniz şeye bağlıdır. Teknolojinin nimetlerinden yararlanmak için yöntemleri ekledik. Kullanılmamış Karekod Nedir? Kullanılmamış Karekod ifadesi daha önce okutulmamış ya da içerisinde bilgi – veri barındırmamış kodları ifade etmektedir. Eğer bu konuda amacınız kendi kodunuzu oluşturmaksa, aşağıda yer alan başlığı inceleyerek yapabilirsiniz. Bunların özellikleri şu şekilde sıralanabilmektedir; Tüm bu özellikler, Kullanılmamış QR code sağladığı avantajlar arasında yer almaktadır. Ancak sonradan değişiklik yapma konusunda bir parantez açmak gerekir. Eğer kendi siteniz üzerinde barındırıyorsanız bilgileri değiştirebilirsiniz. Bir oluşturucu ile yaratmışsanız, bilgileri değiştirmeniz mümkün olmayacaktır. Kullanılmamış Karekod Oluşturma Nasıl Yapılır? Bunun için ilk olarak QR Code Generator […]

TikTok 18 APK İndir (Çalışan Güncel Sürüm)

Teknoloji 4 ay önce

TikTok 18 APK indir, Tiktok artı 18 seçenekleri pek çok Android kullanıcısı tarafından araştırılmaktadır. Bu uygulama içerisinde yer alarak yetişkin içerikleri görüntülemek isteyenlerin yapmaları gerekenler oldukça basittir. TikTok artı 18 görüntülere de sorunsuz bir biçimde erişmek isteyen kullanıcılar bu uygulamaları kullanabilmektedirler. TikTok +18 APK seçenekleri üzerinden indirme işlemlerini gerçekleştiren kullanıcılar istedikleri an bu uygulamadan faydalanabilmektedirler. Bu sayede de TikTok üzerinden kısıtlamalar meydana gelmeden istedikleri tüm içeriklere ulaşma imkanı elde etmektedirler. TikTok 18 2022 apk seçeneklerinden faydalanmak isteyen TikTok kullanıcıları sadece birkaç dakikalarını ayırdıkları zaman bu seçeneklerden faydalanabilmektedirler. Uygulama içerisinde yer alan özelliklerden faydalanmak adına indirme işlemlerini tamamlamak gerekiyor. Kullanıcılar TikTok artı 18 görüntüler için bu uygulamayı basit bir biçimde indirdikleri zaman tüm imkanlardan faydalanabilmektedirler. Tiktok +18 APK İndirmek İçin Buraya Tıklayın Tiktok 18 APK Ne İşe Yarar? TikTok +18 APK seçenekleri pek çok TikTok kullanıcısı tarafından kullanılmaktadır. Bu mecra içerisinde çeşitli görüntüler erişim kısıtlamasına neden olabilmektedir. Özellikle de artı 18 […]

9 Yorum

 • […] Sadece Ad Soyad İle TC Kimlik No Öğrenme başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir. […]

 • Avatar
  Erdem Şubat 5, 2024

  Öyle istiyor

 • Avatar
  arslanarin Şubat 6, 2024

  Kim?

 • Avatar
  Nuri üçgül Şubat 28, 2024

  Pane

 • Avatar
  Abdullah Mart 22, 2024

  Admin yardım et

 • Avatar
  Serhat Mart 26, 2024

  Tc

 • Avatar
  Emre Mart 28, 2024

  Emre6137

 • Avatar
  Ali kadir Mart 31, 2024

  Nasıl tc bulacam

 • Avatar
  Ahmet Nisan 4, 2024

  TC

Yorum Yaz

Web sitemiz, gezinme deneyiminizi ve ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanır. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, şunları kabul etmiş olursunuz.