Kocayı Rehbere Kaydetme İsimleri Dini

Kocayı Rehbere Kaydetme İsimleri Dini

Kocayı Rehbere Kaydetme İsimleri Dini bütün kişiler tarafından araştırılmaktadır. Arapça ya da Türkçe olarak kullanabileceğiniz bu isimler, aranızdaki sevgiyi güçlendirirken; telefonunuza da renk katacaktır. Dozunu aşmadan romantik, saygılı ve dini isim önerilerini sizler için sıraladık.

Telefon rehberine kocanızı kaydetmek istiyorsanız, doğrudan ismiyle kaydetmek son tercihiniz olacaktır. Zira önem verdiğimiz, sevdiğimiz insanlara farklı şekilde hitap etmeyi severiz. Eşini telefona kaydetme isimleri aşağıda yer almaktadır.

Kocayı Rehbere Kaydetme İsimleri Dini Öneriler

Aşağıda yer alan rehbere kaydetme isimleri, aşkınızı pekiştirirken; eşinizin telefonunuzda dahi özel olmasını sağlayacaktır. Ayrıca bir sonraki başlığı da inceleyerek, Arapça olan seçenekleri de görebilirsiniz. İnceleyerek hoşunuza gideni kullanabilirsiniz.

 • Rabbimin Emaneti
 • Cennet Bahçem
 • Huzur Pınarım
 • Rabbimin Emaneti
 • Nur Yüzlüm
 • Evimin Direği
 • Sükunet Limanım
 • Ömrümün Baharı
 • Muhafızım
 • Huzur Verenim
 • Rabbimden Armağan
 • Gönül Sultanım
 • Ruhumun Eşi
 • Işığım
 • Sabır Taşım
 • Hayat Yoldaşım
 • Gönlümün Efendisi
 • Helalim

Bu seçenekler hayat arkadaşınızı yansıtacak, sevginizi gösteren ifadelerdir. Kocayı Rehbere Kaydetme İsimleri Dini anlamlarla süslendiğinde çok romantik olur.

Kocayı Rehbere Kaydetme İsimleri Dini
Kocayı Rehbere Kaydetme İsimleri Dini

Eşini Telefona Kaydetme İsimleri Dini

Farklı, ilgi çekici ve romantik olan Kocayı Rehbere Kaydetme İsimleri Dini önerilerden bir diğerleri de aşağıda yer almaktadır. Hoşunuza gideni, ilginizi çekeni hemen kullanabilirsiniz.

Emin olun bu önerilerin çoğu, bir başkasında yok 🙂

 • Aşk-ı Nebi
 • Kalbimin Kıblesi
 • Sevdamın Miracı
 • Mevlamın İkramı
 • Kalbimin Duası
 • Yuvamızın Neşesi
 • Bağım
 • Ömür Çiçeğim

Kocayı Rehbere Kaydetme İsimleri Dini Arapça

Bazı kişiler, Kocayı Rehbere Kaydetme İsimleri dini seçerken; aynı zamanda Arapça okunuşunu tercih edebilmektedir. Sizler için hazırladığımız tabloda hem Türkçe karşılığı, hem de Arapça okunuşu yer almaktadır. Tercihinize bağlı olarak dilerseniz yukarıda listelenenleri, dilerseniz de Arapça okunuşunu kullanabilirsiniz.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR:  Kürtçe Erkek Sevgiliye Hitap
Rehbere Kaydetme İsimleriArapça Yazılışı
Aşk-ı NebiIshq-un-Nabi
Kalbimin KıblesiQiblatu Qalbi
Sevdamın MiracıMiraj-un-Sevda
Mevlamın İkramıIkramu-Rabbi
Kalbimin DuasıDu’a-u-Qalbi
Yuvamızın NeşesiNisha’atu Buyutina
BağımRabti
Ömür ÇiçeğimZahra-tu-Umri
Rabbimin EmanetiAmanatu-Rabbi
Cennet BahçemJannatu Bustani
Huzur PınarımYanbu’u-l-Huzur
Nur YüzlümWajhu-n-Nur
Evimin DireğiAmudu Bayti
Sükunet LimanımMina-l-Sakinah
Ömrümün BaharıRabi’u-Umri
MuhafızımHafizu
Huzur VerenimMu’ati-l-Huzur
Rabbimden ArmağanHadiya min Rabbi
Gönül SultanımSultanu Qalbi
Ruhumun EşiZawju Ruhi
IşığımNuri
Sabır TaşımHajaru-l-Sabr
Hayat YoldaşımRafiq-u-Hayati
Gönlümün EfendisiSayidu Qalbi
HelalimHalali
Kocayı Rehbere Kaydetme İsimleri Dini

Bunlar sevginizi yansıtabilecek özel kelimelerdir. Tercihinize bağlı olarak Türkçe ya da Arapça olarak kullanabilirsiniz.

Dini Güzel Kelimeler

Dini güzel kelimeler, aynı zamanda rehbere kaydedebileceğiniz bazı seçenekleri de içerebilmektedir. Bunları inceleyerek sizin için uygun olanlarını kullanabilirsiniz.

KelimeAnlamı
TaqwaAllah’a karşı gelmekten sakınma, Allah korkusu.
HikmahBilgelik, doğru kararlar verme yeteneği.
SabrSabır, zorluklara dayanma gücü.
ShukrŞükür, nimetlere karşı minnettarlık.
JannahCennet, ahirette müminlere vaat edilen sonsuz mutluluk yurdu.
Imanİnanç, Allah’a ve peygamberlerine inanç.
IhsanMükemmeliyet, iyilik yapma durumu.
TawakkulAllah’a tam güven ve bağlılık.

Yukarıdaki Kocayı Rehbere Kaydetme İsimleri dini kelimelerin dışında, hoş ve güzel olan ifadelerdir. Dilediğinizi kullanarak ya da paylaşarak sevginizi gösterebilirsiniz.

Kocayı Rehbere Kaydetme İsimleri Dini

Sıkça Sorulan Sorular

Telefon rehberine koca nasıl kaydedilir?

Kocanızı telefon rehberinize, onunla olan ilişkinizi ve duygularınızı yansıtan samimi bir isimle kaydedebilirsiniz. Bu sizin için anlamlı bir takma ad, adının ilk harfleri, ya da sizi özel hissettiren herhangi bir kelime olabilir. Örneğin; “Canım Eşim”, “Nurum”, “Ruhum” gibi sevgi dolu ifadeler kullanılabilir.

Sevdiğin kişi nasıl kaydedilir?

Sevdiğiniz kişiyi telefon rehberinize, ona olan duygularınızı ifade eden özel bir isimle kaydedebilirsiniz. Örneğin; “Kalbimin Sahibi”, “Birtanem”, “Helalim” gibi ifadeler tercih edilebilir.
Avatar

Ben Arin. Profesyonel içerik üreticisiyim. Sitede yer alan tüm yazılar araştırma sonucunda en doğru ve güncel bilgilerin sentezlenmesiyle oluşturulmakta. Benimle iletişime geçmek için yorum bölümünü ya da iletişim sayfasında yer alan bilgileri kullanabilirsiniz.

 • Toplam 39 Yazı
 • Toplam 5 Yorum
Benzer Yazılar

Sürekli Birini Düşünmek Karşılıklı Mıdır Bilimsel ve Diyanet

İlişkiler 1 ay önce

Sürekli Birini Düşünmek Karşılıklı Mıdır Bilimsel sorusu, birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. Diyanet tarafından da açıklama getirilen bu konu; bu yazımızda netlik kazanacak. Eğer durduk yere birini düşünmek ya da birinin aklınızdan çıkmaması gibi durumları yaşıyorsanız; bunun bilimsel bir açıklaması var. Konu, kuantum ile açıklanabilir. Ama öncesinde birini sürekli düşünmek neden olur sorusunu yanıtlamak gerekecektir. Aslında duymak istediğin o cevabı yazı sonuna ekledim 🙂 ♥ İçindekiler1 Birini Sürekli Düşünmek Neden Olur?2 Sürekli Birini Düşünmek Karşılıklı Mıdır Bilimsel Açıklama2.1 Birini Sürekli Düşünmek Neden Olur?3 Birini Sürekli Düşünmek Onun Da Seni Düşündüğü Anlamına Gelir Mi?4 Sürekli Birini Düşünmek Ne Anlama Gelir? Birini Sürekli Düşünmek Neden Olur? Birini sürekli düşünmek, psikolojik ve nörolojik faktörlerin bir araya gelmesi sonucu ortaya çıkan karmaşık bir süreçtir. Beynimizdeki ödül sistemi, duygusal bağlanma, ve dikkat mekanizmaları bu sürecin temelini oluşturur. Birini düşündüğümüzde özellikle duygusal bir bağ hissettiğimizde, beyin dopamin gibi mutluluk ve ödülle ilişkili kimyasalları salgılar. Bu durum kişiyi […]

İkizler Erkeğini Peşinden Kosturmak (Kıskandırmak – İlgisini Çekmek)

İlişkiler 1 ay önce

İkizler Erkeğini Peşinden Kosturmak doğru taktikleri bilmiyorsanız, çok zor baştan söyleyelim. İkizler Burcu Erkeğinin İlgisini Çekmek, kıskandırmak ve aşık etmek için yapabileceğiniz bazı küçük numaralar var. Eğer kafanıza ikizler erkeğini pişman etmenin yollarını koymuşsanız; biraz sabırlı olmanızda fayda var. Çünkü bu burcun erkekleri, çok çabuk pişman olur ama asla göstermez. Önemli olan göstermesini sağlamak. İkizler burcu erkeğini nasıl kendime bağlarım diyorsanız, gelin detaylara birlikte göz atalım… İçindekiler1 İkizler Erkeğini Peşinden Kosturmak Mümkün Mü?2 İkizler Burcu Erkeğinin İlgisini Çekmek3 İkizler Erkeğini Kıskandırmak Mümkün Mü?4 Sıkça Sorulan Sorular İkizler Erkeğini Peşinden Kosturmak Mümkün Mü? Evet, peşinden koşturmak mümkün. Ama doğru taktikleri uygulamanız gerekiyor. Bu burcun erkekleri biraz narsist, biraz dengesiz, biraz da umursamaz görünür. İçten içe pişman olsa da; ilk adımı atmaz. Sizin dönmenizi bekler. Eğer aşağıda yer alan adımları uygulayabilirseniz; İkizler Erkeğini Kıskandırmak ve ilgisini çekmek sizin için çocuk oyuncağı olacaktır. Bu basit ama etkili adımları uyguladığınızda sizden haber alamadığı için, […]

Karısından Soğuyan Erkek Belirtileri

İlişkiler 1 ay önce

Karısından Soğuyan Erkek Belirtileri, sözleri ile direkt kendini ele verir. Zaten bu soruyu soracak kadar hissetmişseniz, yolunda gitmeyen bir şeyler var demektir. Kadınlar, her şeyi hissedeler. Ancak kimi zaman konduramadığı, kabullenmek istemediği için reddeder. Hayat acı ama gerçektir. Bu yazıda merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayacağız. Lütfen yorum bölümünden düşüncelerinizi yazın. İçindekiler1 Karısından Soğuyan Erkek Belirtileri Nelerdir?2 Eşinden Soğuyan Erkek Nasıl Davranır?3 Karısını Sevmeyen Erkek Belirtileri Nelerdir?3.1 Normalden Az Konuşur3.2 İlgi ve Alakası Azalır3.3 Yardım Etmez, Destek Olmaz3.4 Sürekli Eleştirir ve Saygısız Davranır3.5 Fiziksel ve Duygusal Olarak Uzaklaşır3.6 Başkalarına Karşı Farklı Davranışlar3.7 Karar Alma Süreçlerinde Size Danışmaz4 Erkek Karısından Neden Uzak Durur?5 Karısını Sevmeyen Erkek Sözleri Karısından Soğuyan Erkek Belirtileri Nelerdir? Erkekler, kadınlar gibi duygularını pek gizleyemezler. Özellikle konu sevgi ise, bittiği andan itibaren ilk olarak agresifleşirler. Ayrıca sevmediğini, sizden uzaklaştığını davranışlarıyla belli ederler. Aşağıda yer alan davranışlar, Karısından Soğuyan Erkek Belirtileridir. Tüm bunlar, Eşinden Soğuyan Erkek Nasıl Davranır? Sorusuna birer […]

1 Yorum

Yorum Yaz

Web sitemiz, gezinme deneyiminizi ve ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanır. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, şunları kabul etmiş olursunuz.