Ciddi Düşünen Erkek Cinsellik Konuşur Mu?

Ciddi Düşünen Erkek Cinsellik Konuşur Mu?

Ciddi Düşünen Erkek Cinsellik Konuşur Mu sorusu, günümüzde birçok genç kadın tarafından merak edilmektedir. Bir erkek telefonda cinsellik konuşuyorsa sevmiyor ya da seviyor diyemeyiz. Zira her birey farklıdır. Farklı karakterlere sahiptir. Bu konuların çiftler arasında geçmesi tek başına bir şey ifade etmeyecektir. Net bir yanıt verebilmek için ilk olarak “Bir erkek ciddi düşündüğü kıza nasıl davranır?” sorusunu ele almak gerekecektir.

Yorum bölümünden bize yazarak fikir alabilir ve danışabilirsiniz.

Cinsellikten Bahseden Erkek Seviyor Mudur?

Eğer ilişkinizin ilk başlarından itibaren kişi size sevgiden ziyade, cinsel amaçla yaklaşıyorsa ne yazık ki “Cinsellikten Bahseden Erkek Seviyor Mudur?” sorusuna hayır yanıtını verebiliriz. Ancak ilişkiniz dengeli bir şekilde ilerliyor, duygusal bağı hissediyorsanız ve uzun bir aradan sonra açık olmayacak şekilde bu tarz imalarda bulunuyorsa; sevmiyor diyemeyiz.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, bir erkek telefonda cinsellik konuşuyorsa sevip sevmediğini anlamak için farklı detaylara da dikkat etmek gerekecektir. Eğer aşağıda yer alan davranışların çoğunu sergiliyorsa, “Seven erkek cinsellik Konuşur mu” sorusuna hayır diyebiliriz.

 • Duygularından daha fazla cinsellik isteğini yansıtıyorsa,
 • Cinsellik talebini reddettiğinizde soğuk davranıyorsa,
 • Aranız kötü olmasına rağmen cinsellik talebinde bulunuyorsa,
 • Reddetmenize rağmen ısrar ediyorsa,
 • Gündelik sohbetlerden çok, bu konulara girmek istiyorsa,
 • Halinizi hatırınızı sormadan bir erkek telefonda cinsellik konuşuyorsa,

Kabul etmediğinizde sen beni sevmiyorsun, bana güvenmiyorsun gibi manipülasyonlar yapıyorsa maalesef tam anlamıyla sevmiyordur. Ciddi Düşünen Erkek Cinsellik Konuşur Mu? Sorusuna bu şekilde yanıt verebiliriz.

Ciddi Düşünen Erkek Cinsellik Konuşur Mu?

Seven Erkek Cinsellik Konuşur Mu?

Bir erkeğin cinsellik talebinde bulunması, her iki tarafın da rızası varsa son derece doğaldır. Zira rıza çerçevesinde her sevgili cinsellik konuşabilir. Bu konuda önemli olan erkeğin duygusal bir hissiyatı olmamasına rağmen, istek ve arzuları için kullanıp kullanmadığıdır.

Kısıtlı Hesap Hikayeyi Görür Mü? başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Eğer sevgisini hissettirmeden, hayatındaki herhangi bir kişiymişsiniz gibi davranırken bu talepte bulunuyorsa; seviyor demek doğru olmayacaktır. Eğer “Evlenecek erkek cinsellik konuşur mu?” diyorsanız, bunu da iki farklı şekilde değerlendirebiliriz. Size evlilik vaadi veriyor, zaten evleneceğiz bir şey olmaz diyorsa; oradan koşarak kaçın. Zira evlenecek olan kişi bekleyecektir.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR:  İkizler Erkeğini Peşinden Kosturmak (Kıskandırmak – İlgisini Çekmek)

Seni seviyorum, bana güven diyerek ikna etmeye çalışıyorsa; yine uzaklaşmanızı öneririz. Zira gerçekten seven erkek için cinsellik 2. Plandadır. Şuna dikkat edin konuşmaz ya da teklif etmez değil; 2. Plandadır. Peki, Ciddi Düşünen Erkek Cinsellik Konuşur Mu?, amacı sadece buysa nasıl davranır?

Ciddi Düşünen Erkek Cinsellik Konuşur Mu?

Ciddi Düşünen Erkek Cinsellik Konuşur Mu? Sorusuna doğrudan yanıt verelim; evet konuşur. Ama sadece bunu konuşmaz. Sizi sevdiğini hissettirir, sizinle ilgilenir. Önceliği tatmin olmak değil, duygusal olarak tatmin etmektir. Bu ayrıma dikkat etmek gerekir.

Cinsellik yetişkin ilişkilerinin doğal bir parçasıdır. Ciddi ilişkilerde de konuşulabilir. Ancak bir erkeğin ciddi düşündüğü bir ilişkide cinsellik hakkında konuşup konuşmaması kişinin karakterine, ilişkinin aşamasına, çiftin iletişim tarzına ve karşılıklı rahatlık düzeylerine bağlıdır. Önemli olan her iki tarafın da konuyu saygılı bir şekilde ele alması ve birbirlerinin sınırlarına saygı göstermesidir.

Cinsellik konusu ilişkinin sağlığı açısından önemlidir. Ancak bir erkeğin ciddiyeti sadece bu konuyu dile getirmesiyle değil aynı zamanda size karşı tutumu, saygısı, güvenilirliği ve ilişkiye yatırım yapma isteğiyle de ölçülebilir. Ciddi bir ilişkiyi düşünen bir erkek sevdiği kızın duygusal ihtiyaçlarına ve ilişkinin gidişatına odaklanır. Tüm bunlar sağlıklı olarak ilerliyorsa; cinsellik konusunu uygun bir şekilde dile getirir.

Sadece Cinsellik İsteyen Erkek Nasıl Davranır?

Birçok kadın, “Sadece Cinsellik İsteyen Erkek Nasıl Davranır?” sorusunu sıklıkla sormaktadır. Zira günümüzdeki flört akımı, artık ciddi ilişkilerin ne kadar ciddi olduğunu sorgulatmaktadır. Eğer Ciddi Düşünen Erkek Cinsellik Konuşur Mu? Diyorsanız, sadece cinsellik isteyen kişilerin ortak özellikleri şu şekildedir;

 • İlişkilerinde fiziksel temaslar ön plandadır.
 • Duygusal yakınlık kurmaktan kaçınır.
 • İlişkiyi derinleştirecek konuşmalardan kaçınır.
 • Buluşmalar genellikle özel veya gizli yerlerde olur.
 • İlişkideki iletişim çoğunlukla cinsellikle ilgili konular üzerinedir.
 • Kişisel sorunlar veya gelecek planları hakkında konuşmaktan kaçınır.
 • Cinsel konular dışındaki zamanlarda ilgi veya dikkat göstermez.
 • Arkadaşlarının cinsel hayatlarını örnek gösterirler.
İLGİNİ ÇEKEBİLİR:  Kocayı Rehbere Kaydetme İsimleri Dini

Eğer bir erkek telefonda cinsellik konuşuyorsa ve yukarıda sayılan özellikleri sergiliyorsa tam anlamıyla sizi sevmiyor demektir.

Her Sevgili Cinsellik Konuşur Mu?

İstekleri, arzuları, hayat görüşleri ya da beklentileri aynı olan; cinsellik isteyen her sevgili cinselliği konuşur. Ancak sevgiliniz size “herkes konuşuyor, herkes yapıyor, x kişisi de yaptı, senden önce çok yaşadım” gibi manipüle edici cümleler kuruyorsa; ilişkinizi gözden geçirmeniz faydalı olacaktır.

Önemli olan isteklerinizin karşılıklı olup olmadığıdır. İstemediğiniz halde, sevgisinden emin olmadığınız ya da sadece o istiyor diye bunu yapmak zorunda değilsiniz. Önemli olan kişinin sizin bedeninize değil ruhunuza ve kişiliğinize verdiği değer ve saygıdır.

Ciddi Düşünen Erkek Cinsellik Konuşur Mu
Ciddi Düşünen Erkek Cinsellik Konuşur Mu

Bir Erkek Ciddi Düşündüğü Kıza Nasıl Davranır?

Bir erkeğin davranışları, duyguları hakkında önemli detaylar da barındırır. Hayatınızda olan kişinin ne hissettiğini merak ediyorsanız; aşağıdaki tablo size çok fayda sağlayacaktır.

Seven ErkekSevmeyen Erkek
Duygularınızı önemser.Duygularınızı sadece cinsellik alana kadar önemser.
Bir kere reddettiyseniz, cinsellik için ısrar etmez.Reddetseniz bile her fırsatta dile getirir.
Sizin mutluluğunuz önemlidir.Cinsel tatmin önemlidir.
Bir an önce evlenmek ister.Evlilik vaadiyle cinsellik ister.
Duyguları nettir, tereddüt etmezsiniz.Duyguları net değildir.
Cinsellik için manipüle etmez, küsmez.Manipüle eder, ikna etmek için çabalar.
Reddettikten sonra normal ilişkiniz devam eder.Reddettikten sonra küser, kızar, ayrılır.
Cinsellik istemiyorsunuz diye terk etmez.Terk etmekle tehdit eder.

Bu tabloya göz atarak ilişkiniz hakkındaki düşüncelerinizi netleştirmeniz mümkündür. Esasında bu maddeler, “Ciddi Düşünen Erkek Cinsellik Konuşur Mu?” konusu hakkında da önemli bilgiler sunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Erkekler Neden Cinsel İçerikli Konuşmak İster?

Erkeklerin cinsel içerikli konuşma istemesinin birçok nedeni olabilmektedir. Bunlar arasında yüksek libido, kişisel ihtiyaçlar ve cinsel merak sayılabilir. Bu tür konuşmalar bazı erkekler için rahatlama yöntemidir. Ayrıca kendilerini ifade etme biçimi olarak görülebilir.

Cinsellikten Bahseden Erkek Seviyor Mudur?

Bir erkeğin gerçekten sevip sevmediğini anlamak için, davranışlarının geniş bir yelpazesine bakmak gerekir. Sadece cinsellikten bahsetmesi, sevgi varlığının tek göstergesi olamaz.
Avatar

Ben Arin. Profesyonel içerik üreticisiyim. Sitede yer alan tüm yazılar araştırma sonucunda en doğru ve güncel bilgilerin sentezlenmesiyle oluşturulmakta. Benimle iletişime geçmek için yorum bölümünü ya da iletişim sayfasında yer alan bilgileri kullanabilirsiniz.

 • Toplam 39 Yazı
 • Toplam 5 Yorum
Benzer Yazılar

Sürekli Birini Düşünmek Karşılıklı Mıdır Bilimsel ve Diyanet

İlişkiler 2 ay önce

Sürekli Birini Düşünmek Karşılıklı Mıdır Bilimsel sorusu, birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. Diyanet tarafından da açıklama getirilen bu konu; bu yazımızda netlik kazanacak. Eğer durduk yere birini düşünmek ya da birinin aklınızdan çıkmaması gibi durumları yaşıyorsanız; bunun bilimsel bir açıklaması var. Konu, kuantum ile açıklanabilir. Ama öncesinde birini sürekli düşünmek neden olur sorusunu yanıtlamak gerekecektir. Aslında duymak istediğin o cevabı yazı sonuna ekledim 🙂 ♥ İçindekiler1 Birini Sürekli Düşünmek Neden Olur?2 Sürekli Birini Düşünmek Karşılıklı Mıdır Bilimsel Açıklama2.1 Birini Sürekli Düşünmek Neden Olur?3 Birini Sürekli Düşünmek Onun Da Seni Düşündüğü Anlamına Gelir Mi?4 Sürekli Birini Düşünmek Ne Anlama Gelir? Birini Sürekli Düşünmek Neden Olur? Birini sürekli düşünmek, psikolojik ve nörolojik faktörlerin bir araya gelmesi sonucu ortaya çıkan karmaşık bir süreçtir. Beynimizdeki ödül sistemi, duygusal bağlanma, ve dikkat mekanizmaları bu sürecin temelini oluşturur. Birini düşündüğümüzde özellikle duygusal bir bağ hissettiğimizde, beyin dopamin gibi mutluluk ve ödülle ilişkili kimyasalları salgılar. Bu durum kişiyi […]

İkizler Erkeğini Peşinden Kosturmak (Kıskandırmak – İlgisini Çekmek)

İlişkiler 2 ay önce

İkizler Erkeğini Peşinden Kosturmak doğru taktikleri bilmiyorsanız, çok zor baştan söyleyelim. İkizler Burcu Erkeğinin İlgisini Çekmek, kıskandırmak ve aşık etmek için yapabileceğiniz bazı küçük numaralar var. Eğer kafanıza ikizler erkeğini pişman etmenin yollarını koymuşsanız; biraz sabırlı olmanızda fayda var. Çünkü bu burcun erkekleri, çok çabuk pişman olur ama asla göstermez. Önemli olan göstermesini sağlamak. İkizler burcu erkeğini nasıl kendime bağlarım diyorsanız, gelin detaylara birlikte göz atalım… İçindekiler1 İkizler Erkeğini Peşinden Kosturmak Mümkün Mü?2 İkizler Burcu Erkeğinin İlgisini Çekmek3 İkizler Erkeğini Kıskandırmak Mümkün Mü?4 Sıkça Sorulan Sorular İkizler Erkeğini Peşinden Kosturmak Mümkün Mü? Evet, peşinden koşturmak mümkün. Ama doğru taktikleri uygulamanız gerekiyor. Bu burcun erkekleri biraz narsist, biraz dengesiz, biraz da umursamaz görünür. İçten içe pişman olsa da; ilk adımı atmaz. Sizin dönmenizi bekler. Eğer aşağıda yer alan adımları uygulayabilirseniz; İkizler Erkeğini Kıskandırmak ve ilgisini çekmek sizin için çocuk oyuncağı olacaktır. Bu basit ama etkili adımları uyguladığınızda sizden haber alamadığı için, […]

Karısından Soğuyan Erkek Belirtileri

İlişkiler 2 ay önce

Karısından Soğuyan Erkek Belirtileri, sözleri ile direkt kendini ele verir. Zaten bu soruyu soracak kadar hissetmişseniz, yolunda gitmeyen bir şeyler var demektir. Kadınlar, her şeyi hissedeler. Ancak kimi zaman konduramadığı, kabullenmek istemediği için reddeder. Hayat acı ama gerçektir. Bu yazıda merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayacağız. Lütfen yorum bölümünden düşüncelerinizi yazın. İçindekiler1 Karısından Soğuyan Erkek Belirtileri Nelerdir?2 Eşinden Soğuyan Erkek Nasıl Davranır?3 Karısını Sevmeyen Erkek Belirtileri Nelerdir?3.1 Normalden Az Konuşur3.2 İlgi ve Alakası Azalır3.3 Yardım Etmez, Destek Olmaz3.4 Sürekli Eleştirir ve Saygısız Davranır3.5 Fiziksel ve Duygusal Olarak Uzaklaşır3.6 Başkalarına Karşı Farklı Davranışlar3.7 Karar Alma Süreçlerinde Size Danışmaz4 Erkek Karısından Neden Uzak Durur?5 Karısını Sevmeyen Erkek Sözleri Karısından Soğuyan Erkek Belirtileri Nelerdir? Erkekler, kadınlar gibi duygularını pek gizleyemezler. Özellikle konu sevgi ise, bittiği andan itibaren ilk olarak agresifleşirler. Ayrıca sevmediğini, sizden uzaklaştığını davranışlarıyla belli ederler. Aşağıda yer alan davranışlar, Karısından Soğuyan Erkek Belirtileridir. Tüm bunlar, Eşinden Soğuyan Erkek Nasıl Davranır? Sorusuna birer […]

0 Yorum

Yorum Yaz

Web sitemiz, gezinme deneyiminizi ve ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanır. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, şunları kabul etmiş olursunuz.