313 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar

313 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar

313 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar – 313 Fatiha dilek duası nedir ve nasıl edilir pek çok Müslüman tarafından sorulmaktadır. Bu şekilde dua eden pek çok Müslüman yer almakta olup kimin ne gibi yorumlar yaptığı pek çok kişi tarafından merak edilmektedir.

Bu dua hakkında merak edilenlere gelmeden önce 313 defa Fatiha duasının her zaman ve her yerde okunabileceğini bilmek gerekir. Ancak adap kurallarına uymak gereği tuvalet ve banyo gibi yerlere de özen göstermelidir. Fatiha suresi kısa olup bilmiyorsanız da kolay bir şekilde ezberlenebilir.

313 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar

313 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar

Ben, 313 Fatiha duasını okuyarak evlenen biriyim. Evlenmek için uzun süredir dua ediyordum. Ancak, bir türlü kısmetim açılmıyordu. Sonunda, 313 Fatiha duasını okumaya karar verdim.

Duayı, her gün sabah ve akşam 100’er defa okumaya başladım. Duayı okurken, içtenlikle ve Allah’a olan inancımla okudum.

Bir ay boyunca duayı düzenli olarak okudum. Ardından, bir gün bir arkadaşımın aracılığıyla biriyle tanıştım. Tanıştığımız andan itibaren birbirimize çok iyi anlaştık. Ve kısa bir süre sonra da evlenmeye karar verdik.

Ben, 313 Fatiha duasının mucizesine inanıyorum. Bu dua, benim evlenmeme vesile oldu. Ben, bu duayı okuyarak evlenmek isteyen herkese tavsiye ediyorum.

313 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar

313 Fatiha duasını okuyarak iş bulan biriyim. Uzun süredir işsizdim ve iş bulamıyordum. Sonunda, 313 Fatiha duasını okumaya karar verdim.

Duayı, her gün sabah ve akşam 100’er defa okumaya başladım. Duayı okurken, içtenlikle ve Allah’a olan inancımla okudum.

Bir ay boyunca duayı düzenli olarak okudum. Ardından, bir gün iş görüşmesine çağrıldım. Görüşme iyi geçti ve işe kabul edildim.

Ben, 313 Fatiha duasının mucizesine inanıyorum. Bu dua, benim iş bulmama vesile oldu. Ben, bu duayı okuyarak iş bulmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

313 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar

313 Fatiha duasını okuyarak sınavı kazandım. Üniversite sınavına hazırlanıyordum ve sınavı kazanmak istiyordum. Ancak, sınava çok az kalmıştı ve ben hala çok endişeliydim.

Sonunda, 313 Fatiha duasını okumaya karar verdim. Duayı, her gün sabah ve akşam 100’er defa okumaya başladım. Duayı okurken, sınava girmek istediğimi ve başarılı olmak istediğimi içtenlikle Allah’a dua ettim.

Bir ay boyunca duayı düzenli olarak okudum. Ardından, sınav günü geldi ve ben çok rahattım. Sınavı iyi geçtim ve istediğim üniversiteyi kazandım.

Ben, 313 Fatiha duasının mucizesine inanıyorum. Bu dua, benim sınavı kazanmama vesile oldu. Ben, bu duayı okuyarak sınav kazanmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

313 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar
313 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar
313 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar

313 Fatiha Okuyanların Yorumları

Dua eden ve bunların mucizesini gören kişiler bu tecrübelerini internet üzerinden paylaşabilmektedir. Bu bakımdan 313 Fatiha mucizesi yaşayanlar yer almaktadır. Eğer internet üzerinde bir arama yaparsanız daha önce Fatiha suresini 313 kere okumuş olan kişilerin ne gibi deneyimler, tecrübeler yaşadıklarını görmeniz mümkündür.

Yaklaşık 2 yıldır evlenmek istiyorum ama bir türlü kısmetim çıkmadı. Evlilik için çok dua ediyordum ama bir türlü sonuç alamıyordum. Bir gün internette 313 Fatiha mucizesi hakkında bir yazı okudum. Bu yazıyı okuduktan sonra 313 Fatiha okumaya karar verdim.

Her gün sabah namazının ardından 313 Fatiha okudum. Bu okumayı 21 gün boyunca devam ettirdim. 21. günün sonunda, bir arkadaşım bana bir kızla tanıştırdı. Bu kızla tanıştıktan sonra birbirimize aşık olduk ve kısa bir süre sonra nişanlandık.

313 Fatiha okumaya başlamadan önce çok umutlu değildim ama dualarımın kabul olduğunu gördüm. Allah’a çok şükürler olsun ki, 313 Fatiha mucizesi sayesinde evlenmeyi nasip etti.

313 Fatiha mucizesini yaşayan herkese tavsiye ederim. Bu mucize, Allah’ın izniyle her türlü muradınızın gerçekleşmesini sağlayabilir.

313 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar

313 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar Kadınlar Kulübü

Kadınlar Kulübü üzerinde bazı kişiler dua ettikten sonra ne gibi faziletleri ve mucizeleri gördüklerini paylaşabilmektedir. Bu bakımdan 313 Fatiha mucizesi yaşayanlar Kadınlar Kulübü aratılırsa, bu kapsamda pek çok yoruma, görüşe ulaşmak mümkündür. Bunları tek tek incelerseniz, okuyanlar neler yaşadıklarını da görebilirsiniz.

25 yaşındayım ve İstanbul’da yaşıyorum. Evlenmek istiyordum ama uzun zamandır kısmetim kapalıydı. Her türlü yolu denedim ama bir türlü istediğim kısmeti bulamadım. Son olarak 313 Fatiha Mucizesi’ni duydum ve denemeye karar verdim.

Her gün 313 Fatiha Suresi okudum. İlk başlarda çok umutsuyordum ama pes etmedim. 20. günde bir arkadaşımla tanıştım. Arkadaşlığımız kısa sürede aşka dönüştü ve evlenmeye karar verdik.

313 Fatiha Mucizesi sayesinde hayallerim gerçek oldu. Evlendim ve çok mutluyum. Bu mucizenin gerçek olduğuna inanıyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

313 Fatiha Evlilik İçin

Evlilik tarih boyunca önemini korumuş bir kurum olup bugün de pek çok genç evlenme hayali kurmaktadır. Ne var ki bazen kişilerin önüne bunun için engeller bulunabilmektedir. Bu gibi durumlarda ne yapabileceği sık sık sorulmaktadır. Her şey Allahü Teala’nın izniyle olduğu için kişiler ellerini açarak ona dua etmelidir.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR:  Saniyede Kabul Olan Dua

Bu kapsamda pek çok dua etmek mümkün olup 313 Fatiha evlilik için de onlardan bir tanesidir. Ancak evlilik için dua ederken kişiler her zaman en hayırlısını istemeleri gerektiğini unutmamalıdır. Bir şeyi çok isteseniz bile onun sizin hakkında hayırlı ve iyi olup olmadığını sadece Allahü Teala’nın bildiği hatırlanmalıdır.

Ayrıca bu duayı, kişiler inanarak ve temiz bir kalp ile okumalıdır. Böylece okumayı sürdürürse kısa süre içerisinde Allah’ın izniyle sonuçlarını almanız da mümkündür.

313 Fatiha Fazileti Ve Sırları

Fatiha suresini 313 defa okuyan pek çok kişi vardır. 313 Fatiha mucizesi yaşayanlar mevcut olup bunlar internet üzerinde rahatlıkla görülebilmektedir. Çünkü kişiler kişisel görüşlerini bu şekilde bildirebilmektedir. Genel anlamda bunlar incelendiği zaman şunlar görülmektedir:

 • Okuyan kişi hastaysa Allah’ın izniyle şifa bulur
 • Dünya ve ahirette saadet elde edilir
 • Fatiha suresi okuyan Müslümanlar bütün Kur’an-ı Kerim’i okumuş gibi sevap elde eder
 • Kişi tembellik ve korku hastalığından muhafaza olur

Tüm bunların yanı sıra 313 Fatiha dilek duası düzenli bir şekilde edilirse dilekler de makbul olabilir. Ancak dua ederken, kişiler çalışıp çaba göstermenin de önemli olduğunu unutmamalıdır. Örnek olarak araba satın almak istiyorsanız, kişiler bunun için helal çalışmalı ve birikimler yapmalıdır.

Dilek İçin Fatiha Nasıl Okunur?

313 Fatiha mucizesi yaşayanlar bunu bir duaları için de etmiştir. Bu bakımdan siz de böylece etmek istiyorsanız nelere dikkat etmeniz gerektiği bilinmelidir:

 • Dua ederken eller semaya doğru açılmalı ve tamamlandığı zaman eller yüze sürülmelidir
 • İslam dininde duaların makbul olduğu zamanlar geldiğinde dua etmek kesilmemelidir
 • Kişiler dua ederken kabul olacağına inanmalıdır
 • Sadece sıkıntılı zamanlarda değil, ısrarlı ve sürekli etmelidir
 • Dua eden kişiler ümitli ve korkulu bir ruh halinde olmalıdır
İLGİNİ ÇEKEBİLİR:  41 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar

Bunun yanı sıra dua ederken kişiler günah ve haram bir şeyi istememeye de özen göstermelidir.

313 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar SSS

313 Fatiha Kaç Dakikada Okunur?

313 Fatiha mucizesi yaşayanlar bu duayı ederken farklı dakikalarda tamamlamaktadır. Zira her insanın okuma hızı farklılık gösterir.

313 Fatiha Abdestsiz Okunur Mu?

313 Fatiha okumaya başlamadan önce hem gusül abdestinin hem de normal abdestin olması önerilmektedir.
Avatar

Ben Arin. Profesyonel içerik üreticisiyim. Sitede yer alan tüm yazılar araştırma sonucunda en doğru ve güncel bilgilerin sentezlenmesiyle oluşturulmakta. Benimle iletişime geçmek için yorum bölümünü ya da iletişim sayfasında yer alan bilgileri kullanabilirsiniz.

 • Toplam 39 Yazı
 • Toplam 5 Yorum
Benzer Yazılar

Besmelesiz 41 Tebbet Okumak (Sakın Tuza Okumayın)

Dualar 4 hafta önce

Besmelesiz 41 Tebbet Okumak (Sakın Tuza Okumayın) mümkündür. Ama bu konuda kesinlikle dikkat etmeniz gereken hususlar mevcut. Çünkü Tebbet kelimesi Kahrolmak ve Kurumak anlamına gelmektedir. Bu sure, HZ. Muhammed S.A.V’in, Ebu Leheb ve karısı tarafından uğradığı eziyeti konu almaktadır. Birinden intikam almak için besmelesiz ve Tuza Tebbet Okuma yapanlar da bulunmaktadır. Ancak bu yanlıştır. İçeriğimizin detaylarında Besmelesiz 41 Tebbet Okumak neden yapılır konusuna değineceğiz. İçindekiler1 Besmelesiz 41 Tebbet Okumak Neden Riskli?2 Besmelesiz Tebbet Ne İçin Okunur?3 Tuza Tebbet Okuma Ne İçin Yapılır?4 Tebbet Suresi Düşmana Karşı Nasıl Okunur?5 Sıkça Sorulan Sorular Besmelesiz 41 Tebbet Okumak Neden Riskli? Besmelesiz kurandan bir ayeti okumak, başlı başına günahtır. Üstelik bu surenin anlamı da, oldukça tehlikelidir. Anlamını okuyunca hak vereceksiniz. Tuza Tebbet Okuma ya da Besmelesiz 41 Tebbet Okumak günaha girmenize neden olacaktır. Abdest alarak okumanızdaysa bir sakınca yoktur. Besmelesiz Okunan Sure olarak yayılan duaların anlamı şu şekildedir; Anlamına göz attığımızda, Besmelesiz 41 Tebbet […]

Asi Sinirli Çocuğa Okunacak Dua (Davranış Bozukluğu)

Dualar 4 hafta önce

Asi Sinirli Çocuğa Okunacak Dua özellikle davranış bozukluğu varsa ve hiperaktiviteden mustaripse oldukça etkilidir. Yaramaz çocuğa okunacak dua ile sakinleşmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu kelamları Dikkat Eksikliği Ve Hiperaktivite İçin Dua olarak da okumanız mümkündür. Ancak Dikkat Eksikliği Olan Çocuğa Okunacak Duayı düzenli olarak okumanız gerekmektedir. Her gün abdest alarak okumanız, Allah’ın da izniyle şifanın etki etmesini sağlayacaktır. İçindekiler1 Davranış Bozukluğu Olan Çocuğa Okunacak Dua Hangisidir?2 Dikkat Eksikliği Olan Çocuğa Okunacak Dua3 Asi Sinirli Çocuğa Okunacak Dua Hangisidir?3.1 Anne Babaya Asi Olan Çocuğa Okunacak Dua4 Yaramaz Çocuğa Okunacak Dua5 Davranış Bozukluğu Olan Çocuğa Okunacak Esmaül Hüsna Davranış Bozukluğu Olan Çocuğa Okunacak Dua Hangisidir? Allah-u Teala, Kuran-i Kerim’i kesinlikle eksik bırakmamıştır. İstediğimiz her bilgi ve ihtiyaç duyduğumuz her şey için birebir şifalıdır. Sadece Davranış Bozukluğu Olan Çocuğa Okunacak Dua olarak algılanmamalı, yaramaz olan, asi ve sinirli olan ve hatta Okulu sevmeyen çocuğa okunacak dua olarak okunabilmektedir. Bunu her gün çocuğunuz için okumanız […]

70.000 Ya Bedi Okuyanların Yorumları (Mucizesi – Fazileti)

Dualar 4 hafta önce

70.000 ya bedi okuyanların yorumları faziletleri gereği çok olumludur. Ya bediussemavati vel arz fazileti, her derde devadır demek yanlış olmaz. 70000 ya bedi okuyanlar, genel olarak iyi görüşlerini bildirmektedir. Görüşlere geçmeden önce, ya bedi ne için okunur konusunda ve faziletlerine değinmek gerekir. İçindekiler1 Ya Bedi Ne İçin Okunur?2 Ya Bedi Fazileti3 Ya Bedi Okuyanların Yorumları4 70.000 Ya Bedi Okuyanların Yorumları5 70000 Ya Bedi Okuyanlar Ya Bedi Ne İçin Okunur? Ya bediussemavati vel arz fazileti oldukça fazladır. Birçok derde deva olan bu zikir, aşağıdaki denenlerle de sıklıkla okunmaktadır. “Ya Bedi” dinimizde Allah’ın 99 isminden biridir. Özellikle yaratıcılık ve benzersizliği ifade eder. Dua veya zikir sırasında Allah’ın bu yönlerine hitap ederek okunur. Bunların dışında ettiğiniz niyete göre etki edecektir. “Ya Bedi” zikri, genellikle belirli bir sayıda örneğin, 100, 313, 1000 kez tekrarlanarak okunur. Okuma sırasında niyetin samimi ve kalpten olması önemlidir. Bu zikrin etkileri kişinin niyetine, inancına ve Allah’ın isteğine bağlıdır. Ya […]

0 Yorum

Yorum Yaz

Web sitemiz, gezinme deneyiminizi ve ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanır. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, şunları kabul etmiş olursunuz.